Комфорт - форум для комфортного общения

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Комфорт - форум для комфортного общения » Хобби » Шукаю післяпологовий бандаж для дружини


Шукаю післяпологовий бандаж для дружини

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Моя дружина народила 2 місяців тому, в дородову форму приходить дуже повільно. Ще досі має чималий живіт, дуже комплексує через це. Я хочу їй допомогти, шукаю післяпологовий бандаж, котрий допоміг їй швидше повернутися в форму. Порадьте, де можна такий купити.

0

2

Моїй можна сказати пощастило, вона так і залишилася після пологів худенькою. Хоча вона до вагітності постійно відвідувала спортзал, після пологів не довго чекала і відновила заняття. Можливо це допомогло їй.

0

3

Такі речі повинні шукати самі собі жінки. Вони краще розбираються в своїй анатомічній будові та потребам. І те, що ви купите їй подібну річ, вона розцінить як дурний жест. Потім буде скаржитися, ніби ви незадоволені її фігурою. Так що хай краще сама.

0

4

Вернадцкий написал(а):

Моя дружина народила 2 місяців тому, в дородову форму приходить дуже повільно. Ще досі має чималий живіт, дуже комплексує через це. Я хочу їй допомогти, шукаю післяпологовий бандаж, котрий допоміг їй швидше повернутися в форму. Порадьте, де можна такий купити.

Нічого подібного, жінки цінують увагу та турботу про них. Перегляньте післяпологові бандажі https://www.medtechnika.com.ua/ua/banda … a-polohiv/ на цьому сайті, там є великий вибір. Для кожної жінки з цією проблемою знайдеться саме той, який їй потрібен. Моя дружина завдячує поверненню в допологову форму використанню саме бандажу з цього інтернет-магазину. Минув всього лише місяць після пологів, який діагностували діастаз.
Без використання спецзасобів ніяк. Бандаж і спеціальні вправи допомогли їй підтягнути м'язи живота, повернути еластичність шкіри. Вона дуже задоволена результатом, бо відразу після пологів вона була налаштована на те, що тепер все життя їй доведеться ходити з чималим животом.
https://i.postimg.cc/LXCc8zXp/ggg.jpg

0


Вы здесь » Комфорт - форум для комфортного общения » Хобби » Шукаю післяпологовий бандаж для дружини


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно