Комфорт - форум для комфортного общения

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Комфорт - форум для комфортного общения » Авто и мото » Страховка на авто


Страховка на авто

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

У меня ситуация, что я студент, а машина находится на мамином имени. Я хочу оформить страховку на себя, чтобы сэкономить немного. Кто-то пробовал такое? Какие подводные камни?

0

2

Provocas написал(а):

У меня ситуация, что я студент, а машина находится на мамином имени. Я хочу оформить страховку на себя, чтобы сэкономить немного. Кто-то пробовал такое? Какие подводные камни?

Перш за все, важливо врахувати, що правила страховання можуть відрізнятися в залежності від країни та конкретного страхового провайдера. Згідно з інформацією статті:" Можно ли оформить две страховки на одну машину на разных людей?" можна оформити дві страховки на одну машину на різних осіб.
Проте, важливо врахувати деякі подробиці. Спочатку, необхідно перевірити політику конкретного страхового компанії. Деякі можуть обмежувати можливість оформлення страховок на одну машину на різних власників. Також слід пам'ятати, що при оформленні страховки на себе, як студента, може змінитися клас водія і, відповідно, тарифна ставка. З'ясуйте, як це може вплинути на вартість страховки.

0

3

А я зараз планую автоцивілку оформляти. До кого порадите із цим звернутися?

0

4

ValikN написал(а):

А я зараз планую автоцивілку оформляти. До кого порадите із цим звернутися?

Автоцивілка онлайн https://oca-go.ua/osago у них можлива в оформленні. Дуже рекомендую вам ознайомитися з послугами, тому що я дуже задоволена залишилася свого часу співпрацею з ними.

0


Вы здесь » Комфорт - форум для комфортного общения » Авто и мото » Страховка на авто


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно